Тут ви можете ознайомитися з позначеннями в авіаквитках.
Р – перший клас покращений. Зазвичай надається на літаках Boeing 777-200. До послуг пасажирів супутникові телефони, індивідуальні телемонітори і спальні місця.
F – перший клас.
А – перший клас зі знижкою. Авіакомпанії мають базові тарифи на виконувані ними рейси, які вони можуть знижувати, якщо їм це вигідно в якийсь період часу.
J – бізнес-клас покращений. Пасажиру надається місце в салоні з більш просторими кріслами, меню відрізняється великим вибором страв, надаються розваги (наприклад, комп’ютерні ігри).
С – бізнес-клас.
D – бізнес-клас зі знижкою.
W – економ клас покращений. Відстань між рядами трохи більше, ніж в звичайному економічному класі.
К, S – економ клас з фіксованими тарифами. На такі квитки ніякі знижки не передбачені.
В, Н, L, M, Q, Т, V, Y – економ клас зі знижкою.
Авіакомпанії можуть вводити обмеження на бронювання квитків (за часом замовлення, кількості квитків). У цьому випадку використовується код G.
Тип наданого харчування вказується літерами або малюнками: В або чашка – сніданок; L, D або схрещені вилка і ніж – гарячий обід або вечерю; S – холодні закуски; Х – багаторазове харчування.
Якщо в розкладі значиться літера M, то під час польоту пасажирам буде показаний повнометражний фільм, літера F – короткометражний.
Норми безкоштовного провозу багажу: економ клас – 20 кг; бізнес клас – 30 кг; перший клас – 40 кг. Врахуйте, що вага безкоштовного провозу багажу дається на одного пасажира. Якщо Ви подорожуєте сім’єю і у Вас всього одну валізу, але його вага перевищує «вага на одну людину», то це буде «понаднорматив» і Вам доведеться доплатити.
Розрахунок тарифу (Fare calculation)
Розрахунок тарифу по ділянках подорожі. У цій графі наводиться розрахунок вартості авіаперевезення із зазначенням стягуються сумма окремо по кожному перельоту. Розрахунок складається з трибуквених кодів міст, однорядкове резюме кодів перевізників і тарифних компонентів в NUC (нейтральних одиницях розрахунку).